Skontaktuj się!

Napisz do nas!

Destylator 120l Automat

Cena: 8700zł

Destylator 120l Automat

Destylator z głowicą aabratek LM/OVM z automatyką E-ARC opartą na sterowniku Bolecki SKN w wersji SKN5 z sądą do pomiaru temperatury wody co pozwala ograniczyć jej zużycie
budowa destylatora jest oparta na 8 letnim doświadczeniu. Jako firma Art-spaw świadczylem usługi spawalnicze dla firmy FRANZMASTER znanej obecnie jako firma Aabratek a przez pozostały okres pracowałem jako kierownik produkcji.
W skład destylatora wchodzą:

Wysokość całego destylatora to 258cm
Sterownik Bolecki SKN w montowanej na destylatorze wersji pozwala na sterowanie 2 elektrozaworami i 1 motozaworem: 1 elektrozawór przy odbiorze LM do odbioru przedgonu i pogonów, 1 motozawór przy odbiorze OVM do odbioru serca, 1 elektrozawór do sterowania otwarciem wody chłodzącej oraz grzałkami o napięciu 400V 2 x 3000W.
Po kalibracji przeprowadzonej podczas pierwszego uruchomienia przez użytkownika sterownik może przeprowadzić samodzielnie cały proces. W tym celu podczas pierwszego procesu należy zmierzyć i ustawić prawidłowo otwarcie zaworków do odbioru przedgonu/pogonu, motozaworu do odbioru serca oraz prędkość przepływ wody chłodzącej – przed rozpoczęciem każdego procesu warto skontrolować ten parametr.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Posiadamy też destylatory na zbiornikach powyżej 100l z kolumnami o średnicy 76,1 mm oraz bez sterowników.

UWAGA. Wytwarzanie napojów spirytusowych bez odpowiednich pozwoleń jest w Polsce ZABRONIONE i zagrożone karą grzywny/więzienia.